xCh

  Home / SPOJE.NET / Info / Login

 
Arachne Labs nabídnou novým zákazníkům PHP5
Michael Polák ( )
Přečteno 54055x, 20 komentářů, rubrika: (cz) Tiskové zprávy

V souvislosti s přechodem ze skriptovacího jazyka PHP verze 4 na PHP verze 5 bude novým zákazníkům bez upřesňujících požadavků automaticky nabízeno PHP verze 5.

Weby nových zákazníkům webhostingových služeb Arachne Labs bude od 5.února 2008 automaticky umísťovány na nový server s podporou skriptovacího jazyka PHP verze 5 (PHP5).

Stávajícím zákazníkům, kteří vyuažívají jazyk PHP4 ale budou mít zájmem o přechod na server, kde je k dispozici PHP5, bude umožněn bezplatný přechod na nový server v nejkratším možném termínu, včetně testování funkčnosti stránek na novém serveru.

Zákazníkům, kteří svoje aplikace vyvinuté pro PHP4 nechtějí přizpůsobovat novému prostředí, bude umožněno nadále používat PHP4.

 • Formátovat pro tisk
 • Všechny články tohoto autora
 • Všechny články v rubrice (cz) Tiskové zprávy

 •  
          
   
   
  [] Mapa webu | Site Map
   
   
  [](en) Software Releases
  [](en) Press Releases
  [](en) Fellowship
  [](en) Links / Comments
  [](en) Archive
  [](cz) Tiskové zprávy
  [](cz) Společenství
  [](cz) Odkazy / komentáře
  [](cz) Archív
   
   
  []Transparentní účet u Fio banky jako možná forma financování svobodného software
  04.09.2012 02:03
  Arachne Labs se po převodu všech smluvních závazků vůči klientům na nástupnický subjekt SPOJE.NET soustředí výhradně na vývoj software, v ideálním případě samozřejmě toho svobodného. Jako vhodný nástroj pro financování takového vývoje se jeví transparentní bankovní účet.
   
  []Dohoda ACTA se zásadním způsobem dotýká každého internetového poskytovatele
  11.02.2012 14:03
  Arachne Labs všechny svoje aktivity související s poskytováním Internetu převedly na firmu SPOJE.NET - přesto pokládám za důležité zmínit se v těchto dnech o dění okolo dohody ACTA, která by měla zásadní dopad na samotný princip poskutování Internetu.
   
  []Arachne Labs převedly všechny svoje telekomunikační aktivity na SPOJE.NET
  27.06.2011 17:39
  Značka Arachne Labs nyní budou používána pouze pro vývoj software, resp. pro drobné zakázky živnostenského charakteru (instalace připojení, apod.). Všichni klienti připojení k Internetu nebo klienti využívající webhostingové či serverhousingové služby jsou postupně převáděni pod hlavičku SPOJE.NET s.r.o.