xCh

  Home / SPOJE.NET / Info / Login

 
Arachne WWW browser at Wikipedia
Michael Polák ( )
Přečteno 142800x, 30 komentářů, rubrika: (en) Links / Comments

I have found very nice Wikipedia entery focused on gathering information about that historical software release by Arachne Labs.

There is very nice article gathering information about Arachne (web browser) at English language version [en.wikipedia.org] of Wikipedia, the free encyclopedia [www.wikipedia.org].

Wikipedia itself is generally a web site worth visiting and it can be considered to be one of the projects that demonstrate raw power of the open source approach to software development and/or general information processing and presentation.

Article at Wikipedia also links to current homepage of open source version of Arachne WWW browser: www.cisnet.com/glennmcc/arachne/

 • Formátovat pro tisk
 • Všechny články tohoto autora
 • Všechny články v rubrice (en) Links / Comments

 •  
          
   
   
  [] Mapa webu | Site Map
   
   
  [](en) Software Releases
  [](en) Press Releases
  [](en) Fellowship
  [](en) Links / Comments
  [](en) Archive
  [](cz) Tiskové zprávy
  [](cz) Společenství
  [](cz) Odkazy / komentáře
  [](cz) Archív
   
   
  []Transparentní účet u Fio banky jako možná forma financování svobodného software
  04.09.2012 02:03
  Arachne Labs se po převodu všech smluvních závazků vůči klientům na nástupnický subjekt SPOJE.NET soustředí výhradně na vývoj software, v ideálním případě samozřejmě toho svobodného. Jako vhodný nástroj pro financování takového vývoje se jeví transparentní bankovní účet.
   
  []Dohoda ACTA se zásadním způsobem dotýká každého internetového poskytovatele
  11.02.2012 14:03
  Arachne Labs všechny svoje aktivity související s poskytováním Internetu převedly na firmu SPOJE.NET - přesto pokládám za důležité zmínit se v těchto dnech o dění okolo dohody ACTA, která by měla zásadní dopad na samotný princip poskutování Internetu.
   
  []Arachne Labs převedly všechny svoje telekomunikační aktivity na SPOJE.NET
  27.06.2011 17:39
  Značka Arachne Labs nyní budou používána pouze pro vývoj software, resp. pro drobné zakázky živnostenského charakteru (instalace připojení, apod.). Všichni klienti připojení k Internetu nebo klienti využívající webhostingové či serverhousingové služby jsou postupně převáděni pod hlavičku SPOJE.NET s.r.o.