xCh

  Home / SPOJE.NET / Info / Login

 
Pozastavení instalací nových přípojek
Michael Polák ( )
Přečteno 180928x, 22 komentářů, rubrika: (cz) Tiskové zprávy

V důsledku masového zájmu o instalace nových přípojení si je možné sjednat termíny instalace až od 1.ledna 2005. Uživatelé kteří se připojí svépomocí jsou v síti nadále vítáni.

Arachne Labs uzavírají přijímaní nových objednávek instalace připojení do privátní datové sítě Arachne Labs (resp. s ní propojených sousedských datových sítí které jsou součástí sítě CZFree.Net) v roce 2004. Nové termíny instalace si bude možné sjednat až od 1.ledna 2005.

Arachne Labs se nadále pokusí akceptovat všechny zakázníky, kteří se do sítě připojí svépomocí prostřednictvím již existující bezdrátových přípojných míst (AP) nebo lokálních domovních sítí (LAN). Zaručená minimální garantovaná rychlost do Internetu u nově připojených uživatelů ovšem může být v některých lokalitách dočasně omezena na 64 kbps, s možností pozdějšího navýšení po dokončení upgradu páteřní sítě.

Důvodem uzávěrky sjednávání termínů nových instalací je nutnost dokončit posílení infrastruktury privátní páteřní datové sítě Arachne Labs tak, aby dokázala držet krok s růstem poptávky uživatelů po internetové konektivitě i po bezplatné tranzitní CZfree konektivitě. Připojování nových uživatelů by vedlo ke zpomalení tempa posilování páteřní infrastruktury a mohlo by ohrozit kvalitu připojení stávajících udržovatelů sítě.

Související odkazy: CZFree.Net, FAQ, iGW Prometheus.

 • Formátovat pro tisk
 • Všechny články tohoto autora
 • Všechny články v rubrice (cz) Tiskové zprávy

 •  
          
   
   
  [] Mapa webu | Site Map
   
   
  [](en) Software Releases
  [](en) Press Releases
  [](en) Fellowship
  [](en) Links / Comments
  [](en) Archive
  [](cz) Tiskové zprávy
  [](cz) Společenství
  [](cz) Odkazy / komentáře
  [](cz) Archív
   
   
  []Transparentní účet u Fio banky jako možná forma financování svobodného software
  04.09.2012 02:03
  Arachne Labs se po převodu všech smluvních závazků vůči klientům na nástupnický subjekt SPOJE.NET soustředí výhradně na vývoj software, v ideálním případě samozřejmě toho svobodného. Jako vhodný nástroj pro financování takového vývoje se jeví transparentní bankovní účet.
   
  []Dohoda ACTA se zásadním způsobem dotýká každého internetového poskytovatele
  11.02.2012 14:03
  Arachne Labs všechny svoje aktivity související s poskytováním Internetu převedly na firmu SPOJE.NET - přesto pokládám za důležité zmínit se v těchto dnech o dění okolo dohody ACTA, která by měla zásadní dopad na samotný princip poskutování Internetu.
   
  []Arachne Labs převedly všechny svoje telekomunikační aktivity na SPOJE.NET
  27.06.2011 17:39
  Značka Arachne Labs nyní budou používána pouze pro vývoj software, resp. pro drobné zakázky živnostenského charakteru (instalace připojení, apod.). Všichni klienti připojení k Internetu nebo klienti využívající webhostingové či serverhousingové služby jsou postupně převáděni pod hlavičku SPOJE.NET s.r.o.